Denizlispor'da Çağlar kadro dışı bırakıldı

Denizlispor genel menajeri Özhan Çetin, "Maddi konularda büyük beklentileri olan Çağlar kadro dışı kalmıştır kendisi bundan sonra PAF takımıyla çalışacaktır" dedi.

13.07.2009 - 14:48

DENİZLİ - Denizlispor'da, milli futbolcu Çağlar Birinci kadro dışı bırakıldı.

Kulüp genel menajeri Özhan Çetin, yaptığı açıklamada, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile transfer görüşmeleri gündeme gelen Çağlar Birinci'nin kadro dışı kaldığını bildirdi. Çetin, şöyle konuştu:
''Maddi konularda büyük beklenti içine giren futbolcumuz Çağlar Birinci için bugüne kadar ciddi bir teklif gelmemiştir. Denizlispor bir kurumdur ve astronomik rakamlar kulübümüzde söz konusu değildir. Bu futbolcumuzun kulübümüzle üç yıllık daha sözleşmesi vardır. Kulübümüzün ilkeleri doğrultusunda transfer çalışmaları yapılmakta ve rakamlar bu ilkeler doğrultusunda belirlenmektedir. Bu beklenti içerisinde olan futbolcumuz Çağlar, kadro dışı kalmıştır ve bundan sonra PAF Takım ile idmanlara çıkacaktır.''

"4 OYUNCU İLE YOLLAR AYRILDI"
Genel Menajer Çetin, ayrıca Davraz kampı sonrası teknik heyetin değerlendirmeleri doğrultusunda Şener Aşkaroğlu, Wescley, Okan Karabulut ve Sezgin Yılmaz ile yollarını ayırdıklarını belirtti.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini anlatan Çetin, ''Önümüzdeki günlerde bir santrfor ve bir de stoperi kadromuza dahil edeceğiz'' diyekonuştu.

Diğer yandan Denizlispor'un Avusturya kampı yarın başlayacak. Yeşil siyahlı ekip, yarın saat 16.15 uçağı ile Avusturya'ya uçacak ve Viyana'da Lambrechterhof Hotel'de kampa girecek.Yeni transfer Branimir Bajic de Avusturya'da takıma dahil olacak. Denizlispor, Avusturya kampında 15 Temmuz'da İsrail'in Tel Aviv, 18 Temmuz'da Romanya'nın Pandori, 20 Temmuz'da Romanya'nın Poli AEK Timisoara, 24 Temmuz'da Bursaspor ve 26 Temmuz'da İtalya'nın Palermo takımlarıyla hazırlık maçı oynayacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...