Derbi öncesi toplantı yapıldı

Beko Basketbol Ligi'nde, Fenerbahçe Ülker ile Beşiktaş Cola Turka takımları arasında  Pazar günü yapılacak derbi maç öncesinde İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı.

Haberler 25.12.2009 - 18:03

İSTANBUL - Beko Basketbol Ligi'nde, Fenerbahçe Ülker ile Beşiktaş Cola Turka takımları arasında 27 Aralık Pazar günü yapılacak karşılaşma öncesi, İl Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı.

Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki toplantı salonunda, İstanbul Vali Yardımcısı Ali Bakoğlu Başkanlığı'ndaki toplantıya iki kulüp yöneticilerinin yanı sıra Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu'ndan (TBF) yetkililer katıldı.

Toplantıda, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda pota altındaki sandalyelerin kaldırılması kararı alındı. Satışı yapıldığı için kombine kartı olan seyircilerin saha içindeki yerlerini alabilecekleri bildirildi. TBF de derbi için daha önce 200 kişi olan özel güvenlik personeli sayısını 300'e çıkardı.

Bu arada, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüpleri arasındaki protokol gereği, bu takımlar arasındaki maçlara konuk takım taraftarı alınmıyor.

Sayfa Yükleniyor...