İlişkili Haberler

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Çaykur Rizespor maçında kadroya almadığı Bruma ile Beşiktaş derbisi öncesinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde özel olarak görüşecek.

Portekizli oyuncuya uyarılarda bulunması beklenen Tudor, pazartesi günü oynanacak Beşiktaş derbisi öncesi Bruma'dan esktra performans istiyor. Portekizli oyuncunun takım için önemli olduğunu kendisine anlatacak olan Hırvat çalıştırıcı, derbi hazırlıklarında Bruma ile yakından ilgilenecek.

Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu da kadroya alınmadığı için morali bozuk olan Bruma ile hafta boyunca sık sık görüşerek şampiyonluk yarışındaki kritik Beşiktaş mücadelesi öncesi motivasyonunu artırmaya çalışacak.

Galatasaray Teknik Direktörü Tudor, Çaykur Rizespor maçı öncesi son taktik çalışmada Bruma'yı yedek takımda deneyince Portekizli oyuncu bu karara tepki göstermişti. Tudor da Bruma'nın çift kale maçta isteksiz tavrını görünce Çaykur Rizespor kadrosunda kendisine yer vermeyip İstanbul'da bırakmıştı.

Yönetim, büyük ölçüde anlaşma sağladığı Bruma'nın menajeriyle önümüzdeki günlerde yeniden görüşecek. Portekizli oyuncunun maaşına önemli oranda bir zam yapılması bekleniyor. Bruma'nın sarı kırmızılı kulüp ile 2017-2018 sezonunun sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor.

Galatasaray, Beşiktaş maçı hazırlıklarına akşam antrenmanı ile başlayacak. Bruma da Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanda takım ile birlikte hazırlıklara katılacak.