Devre arası takviye zamanı

Galatasaray devre arasında kadrosundaki eksikleri gidermek istiyor. Yönetim, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nunraporu doğrultusunda bir ön libero, bir de forvet transfer edecek.

Haberler - Ntvspor 12.11.2015 - 15:45

Devre arası takviye zamanı

Galatasaray dengeli transfer politikasını devre arasında da sürdürecek. Kardosunu gençleştirmek isteyen sarı kırmızılılar UEFA'nın Finansal Fair Play kriterlerine de dikkat edecek.

MELO'UN YERİ DOLMADI

Birinci transfer döneminin son gününde takımdan ayrılan Felipe Melo'nun yerini dolduramayan Galatasaray, devre arasında bir ön libero transfer etmek amacında. Teknik ekip, Brezilyalı futbolcunun yerini takım içinden doldurmaya çalışsa da sertlik seviyesi yüksek maçlarda bunu sağlayamamıştı.

DİĞER TAKVİYE BÖLGESİ FORVET

Galatasaray'ın arayışta olduğu bir diğer bölge de forvet hattı. Yaz boyunca forvet arayışlarını sürdüren sarı kırmızılılar birçok yabancı isimle görüşse de Burak Yılmaz ve Umut Bulut'un yanına alterntatif bir isme imza attıramadı. Yönetim, Hamzaoğlu'nun raporundan sonra forvet bölgesi için çalışmalara başlayacak.

GROSSKREUTZ GÜN SAYIYOR

Transfer edilmesine rağmen evrak sorunu nedeniyle oynatılamayan Kevin Grosskreutz da 1 Ocak itibariyle Galatasaray forması giyebilecek. Hamza Hamzaoğlu, Alman futbolcuyu orta sahanın sağında oynatmayı planlıyor.

YOL AYRIMI OLABİLİR

Teknik direktör Hamzaoğlu, sezonun ilk yarısında takıma girmekte zorlanan Koray Günter, Tarık Çamdal ve Sinan Gümüş'ün ise gelecek tekliflere göre kiralanmasının uygun olacağını düşünüyor.

Sayfa Yükleniyor...