Diego Ribas İstanbul'da

Fenerbahçe'nin yine transferi Diego Ribas, sözleşme imzalamak üzere İstanbul'a geldi. Yıldız oyuncunun ilk sözleri, "Rüya sonunda gerçekleşti" oldu.

Ntvspor 09.07.2014 - 23:53

Diego Ribas İstanbul'da

Fenerbahçe, yeni transferi Diego Ribas’a kavuştu.

Fenerbahçe'nin anlaşma sağladığı Diego, resmi sözleşmeyi imzalamak için İstanbul'a geldi. Brezilyalı yıldız oyuncuyu havaalanında coşkulu bir taraftar gurubu karşıladı.

Yarın sağlık kontrolünden geçecek Brezilyalı yıldız, ilerleyen günlerde taraftarın önünde resmi imzayı atacak.

Diego, Fenerbahçe'nin 14 Temmuz’daki sezon açılışında yer alacak.

'RÜYA GERÇEKLEŞTİ'
Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan Diego Ribas, "Burada olduğum için çok mutluyum. Bu rüya sonunda gerçekleşti. Fenerbahçe'de oynayan ya da Türkiye'de oynayan çok arkadaşım vardı. Kulübün ve taraftarın büyüklüğünü duymuştum" dedi.

İstanbul'a Cristian ile geldiği hatırlatılan Diego, "Uçakta konuştuk, daha önceden de konuştuk. Yıllardır Fenerbahçe'ye hizmet veriyor ve bana da önemli yardımları oldu" ifadelerini kullandı.

Kazanmak için buraya geldim" diyen tecrübeli oyuncu, "Kazanan takımdan geldim, kazanmak istiyorum. Gollerimi göstermek istiyorum" diye konuştu.

Yıldız oyuncu Fenerbahçe taraftarıyla ilgili ise şunları söyledi: "Fenerbahçe taraftarıyla iletişim halindeydik. Mesajları beni motive etti. Çok teşekkürler."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...