"Diego takıma dönmeyecek"

Fenerbahçe'den izin alarak ülkesinde kulüp arayan Diego'da bekleyiş sürüyor. Sarı lacivertlilerin genel sekreteri Mahmut Uslu ise Brezilyalı'nın yeniden takıma dönmeyeceğini söyledi.

Ntvspor 12.07.2016 - 20:44

"Diego takıma dönmeyecek"

Fenerbahçe'nin yeni sezonda kadrosunda düşünmediği Diego Ribas, kulüp arayışlarını ülkesinde sürdürüyor. Yönetimden izin alarak Brezilya'ya giden deneyimli futbolcu, henüz herhangi bir kulüple anlaşmaya varabilmiş değil.

27 Haziran'da sezonun ilk antrenmanını yapan Fenerbahçe'de Brezilyalı oyuncu Topuk Yaylası'ndaki kamp süreci dahil hiçbir antrenmana alınmazken, yönetim, deneyimli oyuncudan kendisine kulüp bulmasını istemişti.

Gelecek hafta kendisine tanınan sürenin dolmasıyla birlikte İstanbul'a gelmesi beklenen Diego'nun takıma dönmesiyse mümkün görünmüyor. Zira Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Diego bir daha takıma dönmeyecek" ifadelerini kullandı. Bu durumda eğer Diego kendisine bir kulüp bulamazsa antrenmanlarını takımdan ayrı sürdürecek.

Bu arada sarı lacivertlilerle 1 sezon daha sözleşmesi bulunan Diego için Brezilya basını Flamengo'nun anlaşmaya yakın olduğunu yazıyor.

Sayfa Yükleniyor...