NTV'de yayınlanan %100 Futbol Programı'nda Rıdvan Dilmen, Eskişehir'e bu sabah giden Beşiktaş'ın, maçı da bu nedenle sabah kaybettiğini söyledi.

İlişkili Haberler


Beşiktaş'ın sakat oyuncuları nedeniyle bazı futbolculara fazla yük bindiğini belirten Dilmen, "Eskişehirspor, Kayserispor maçında 2 gol attı. Baya bir takım gibi oynadılar. Fizikleri iyi, uzun da bir takım. Boy ortalaması oldukça yüksek. Guti'nin atılmasının ardından ikinci yarıda Bülent Uygun risk aldı. Bülent'i çıkarıp Tello'yu aldı. Beşiktaş'ın kadro eksikliği, üst üste maçlar oynayan oyunculara ağır geldi. 7-8 eksik var, kolay değil. Bazı oyunculara çok yük bindi" dedi.

Beşiktaş'ın sezonun en kötü futbolunu oynadığını da kaydeden Rıdvan Dilmen, "Eskişehir'e gidiyorsunuz. Havalar da çok soğuk. Normalde Eskişehir'e bir gün önceden gidersin, akşam dinlenirsin ve toplantını yaparsın. Maça geldiğini anlarsın. Beşiktaş bu sabah mağlup oldu. Sabah oyuncuları, uyku sersemi kaldırdılar. Uçağa giderken o hava olmaz. Beşiktaş bugün sezonun en kötü futbolunu oynadı" diye konuştu.