Diyarbakırspor’da iki istifa

Diyarbakırspor’da sportif direktör Mehmet Budakın ile antrenör Kemal Zeydan görevlerinden istifa ederlerken futbolcular da antrenmana çıkmadılar.

16.03.2010 - 22:30

DİYARBAKIR - Futbol Federasyonu'nun, çıkan olaylar nedeniyle yarıda kalan Diyarbakırspor-Bursaspor maçında Diyarbakırspor'u 3-0 hükmen mağlup ilan etmesinin ardından kırmızı-yeşilli takımda da yaşanan sorunlar ortaya çıkmaya başladı.

Futbolcular programda olan Antalyaspor maçının idmanına çıkmazken, sportif direktör Mehmet  Budakın ile antrenör Kemal Zeydan görevlerinden ayrıldılar..

Diyarbakırspor'da iddiaya göre, teknik direktör Güvenç Kurtar'ın, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında kaleci Gökhan'ın bir pozisyonda hatalı davranması nedeniyle onu takımda istemediğini sportif direktör Mehmet Budakın'a söylemesiyle kulüp içinde gerginlik başladı. Budakın'ın tüm çabalarına rağmen Kurtar, kaleci Gökhan'ı kadro dışı bırakmak istemesi üzerine Mehmet Budakın da bu şartlar altında çalışamayacağını belirterek kulübü terk etti.

Budakın'ın kulübü terketmesinden sonra antrenör Kemal Zeydan da, "Mehmet hoca yoksa ben de yokum" diyerek kulüp binasından ayrıldı.

Diyarbakırspor yönetiminin Zeydan ve Budakın’ın istifalarını kabul etmediği öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...