Dizar: Talihsizlikler bizi etkiledi

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Kayserispor maçında yaşanan talihsizliklerin kendilerini çok etkilediklerini söyledi.

14.12.2009 - 12:34

İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, 2-1 yenildikleri Kayserispor karşısında maçı çevirecekleri anlarda talihsizlikler yaşadıklarını ve sahadan puansız ayrılmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Kamil Dizar, kaliteli bir ekiple oynadıklarını ifade ederek, ''Kendilerini tebrik ediyoruz. Bizim açımızdan talihsiz bir maçtı. Maçı çevirebileceğimiz anlarda en önemli oyuncularımızdan Barbosa kırmızı kart gördü, ayrıca yine etkili olan İbrahim Akın sakatlandı. İbrahim, oyuncu değişiklikleri tamamlandığı için sakat sakat maça devam etti ve sahada 9 kişi kaldık. Bu da bizi kötü etkiledi'' dedi.

Son hafta Ankaraspor karşılaşması olduğu için ligin ilk yarısının kendileri için tamamlandığını kaydeden Dizar, ''Alacağımız 3 puanla puanımız 26'ya çıkacak. Yaşadığımız tüm sakatlıklar ve sıkıntılara rağmen 26 puan bizim için iyi. Devre arası bizim için toparlanma süreci olacak. İkinci yarı bizim için daha güzel geçecek'' diye konuştu.

Dizar, devre arasında takıma takviye yapıp yapmayacakları sorusuna ise, ''Takımın yapısına uygun, bütçesine uygun, hocamızın arzu ettiği bir şey olursa transfer yapılabilir'' dedi.

Bu arada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un devre arası kamp programı da belli oldu. Lacivert-turunculular, devre arasında 2-8 Ocak tarihleri arasında Antalya'da kamp yapacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...