Doktor olacaktı ama...

Trabzonspor kalecisi Tolga Zengin doktor olmak istemesine karşın kaleci olduğunu söyledi.

08.01.2010 - 12:10

Doktor olacaktı ama...

Trabzonsporlu kaleci Tolga Zengin, doktor olmak istemesine rağmen, futbol sevgisinden vazgeçemediğini ve kaleci olduğunu söyledi.

Bordo-mavili futbolcu, Mimar Sinan İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerden büyük ilgi gören ve tavsiyelerde bulunan Zengin, "Beslenmeye çok önem verdim. Bunun yanı sıra düzenli olarak spor yaptım. Sonuç olarak da boyum bu noktaya geldi" dedi.

Öğrenci olduğu yıllarda da futbolla yakından ilgilendiğini anlatan Zengin, "Ama bunun yanı sıra derslerime de çok önem verdim. Küçük yaşlarda en büyük hedefim doktor olmaktı. Bunun için çok uğraştım ama daha sonra futbol sevgisi ağır bastı ve yeteneğim doğrultusunda kaleci oldum" diye konuştu.
        
"GÜNEŞ İLE ÇIKIŞ YAKALADIK"
Teknik direktör Şenol Güneş'in takıma gelmesiyle birlikte iyi bir çıkış yakaladıklarını belirten Tolga Zengin, şöyle devam etti:"Takımın gidişatıyla ilgili olarak ise devre arasında toparlandığımızı söyleyebilirim. Şenol Güneş'in gelmesiyle birlikte iyi bir çıkış yakaladık. Ben inanıyorum ki ikinci yarıda taraftarlarımızı mutlu edecek sonuçlar alabileceğiz."

Zengin, takımda yedek kalmasıyla ilgili bir soruya ise "Önemli olan hocamızın kararıdır. Gerek Sylva, gerekse Onur çok kaliteli kaleciler. Hangimize görev verilirse elimizden gelenin en iyisini yaparız. Bana da şans geleceğini düşünüyorum" yanıtını verdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...