Doll: Aynı sıkıntıyı yaşadık

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, önceki karşılaşmalarda olduğu gibi pozisyona girdiklerini, ancak golle sonuçlandıramadıklarını belirterek, "Bunun üzerinde çalışmalıyız" dedi.

27.03.2010 - 17:07

Doll: Aynı sıkıntıyı yaşadık

Thomas Doll, 1-0 kazandıkları Diyarbakırspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada, "Karşılaşmanın ilk 20-25 dakikalık bölümünde yaptığımız pas hataları nedeniyle Diyarbakırspor etkili göründü. Daha sonra ayağa ve kısa paslarla oyunun kontrolünü ele geçirdik, golü bulduk" dedi.

Golden sonra birçok pozisyona girdiklerini, ancak kendilerini rahatlatacak 2. golü bir türlü bulamadıklarını ifade eden Doll, "Önceki karşılaşmalarda da bu sıkıntıyı yaşadık. Pozisyona giriyoruz, ancak golle sonuçlandıramıyoruz. Bunun üzerinde çalışmalıyız. Oyuncularımı ortaya koydukları mücadeleden dolayı kutluyorum" diye konuştu.

Diyarbakırspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar ise karşılaşmaya iyi başladıklarını ve ilk 30 dakikada golü bulabilecekleri pozisyonlara da girdiklerini, ancak bunları değerlendiremediklerini söyledi.

Karşılaşmalarda zaman zaman iyi oynadıklarını, fakat organizasyon eksikliği yaşadıklarını belirten Kurtar, "Gol yollarında eksikliğimiz var. Organizasyon problemimiz var. Çalışacağız, çalışacağız..." diyerek sözlerini tamamladı.

Bu arada, geçen Perşembe günü vefat eden Galatasaray Kulübü'nün eski başkanı Özhan Canaydın için karşılaşma öncesi yapılan saygı duruşunda, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ve Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Çetin Sümer, taraftarlarla birlikte alkış tuttu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...