Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, Beşiktaş karşısında son 15 dakikada yaptıkları hatalar nedeniyle kaybettiklerini söyledi.

Doll, Beşiktaş maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmaya iyi başlamadıklarını belirterek, ''Öncelikle Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Oyunun başında düşüncelerimizi sahaya yansıtamadık. İlerleyen dakikalarda kendimizi oyunda bulduk ve yediğimiz ilk golden sonra toparlandık'' diye konuştu.

Maçın ikinci yarısına iyi başladıklarını kaydeden Doll, ''75. dakikaya kadar istediklerimizi sahaya yansıttık, fakat bu dakikadan sonra anlatılamayacak, bizim de anlamadığımız nedenlerle kalemizde 3 gol gördük. Hata yaparsanız maçı kaybediyorsunuz. Son 15 dakikada yaptığımız hatalar, alacağımız puan veya puanları Beşiktaş'ın hanesine yazdırdı'' ifadelerini kullandı.

Doll, karşılaşmanın ikinci yarısında kısmen oyunu rakip alana yaktıklarını, ancak bunu maçın tümüne yayamadıklarını kaydetti.

BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF ALDI MI?
Thomas Doll, Beşiktaş'tan teklif alıp almadığı sorusuna, ''Şu anda sorunuza ne cevap vereyim? Mustafa Denizli bu takımın teknik direktörü. Böyle soruları sormazsanız sevinirim. Böyle bir teklif gelirse ilk size söyleyeceğim'' diye yanıt verdi.