Real Madrid'de 5. dönem için başkanlığa seçilen Florentino Perez, Onde Cero radyosuna transfer gündemiyle ilgili açıklamalar yaptı.

İki yıl önce evrakları yetişmediği için transfer edilemeyen Manchester United'ın kalecisi De Gea'yla ilgili ise bu kez istemedikleri yönünde bir tutum sergileyen Florentino Perez, "2 yıl önce istenmeyen olaylar nedeniyle bu transfer olmadı. Ancak bu sezon onunla konuşmadım. Oyuncular ve teknik direktörümüz de Keylor'dan (Navas) memnun" diye konuştu.

Perez, Milan'la sözleşme yenilemeye yanaşmayan genç kaleci Donnarumma'yla ilgilerini doğrularken, "Herkes onun Milli Takım'da Gianluigi Buffon'un yerine geçecek harika bir oyuncu olduğunu söylüyor. Büyük yeteneği var. Kesinlikle onu izliyoruz; ancak ancak neler yaptığımızla ilgili size her şeyi söyleyemem" dedi.

GÜNDEMDEKİ DİĞER İSİM KYLIAN MBAPPE 

2014'te James Rodrigues'i 80 milyon euroya alan ve o günden bu yana pahalı transfer yapmayan Perez, Monaco'nun 18 yaşındaki yıldızı Kylian Mbappe için de açık kapı bıraktı. Fransız ekibinin 100 milyon eurodan az bir rakama satmayacağı oyuncuyla sözleşme imzalamak istediklerini saklamayan Perez, oyuncuyla sözleşme imzalayarak yeniden Monaco'ya kiralanabileceğini açıkladı.