Dos Santos: Galatasaray'la anlaştım

Galatasaray, Giovani Dos Santos transferinde mutlu sona çok yaklaştı. Sarı kırmızılı kulüp transferi henüz açıklamasa da ülkesi Meksika'da bir radyo programına bağlanan Dos Santos, Galatasaray ile anlaştığını duyurdu.

Ntvspor 27.01.2010 - 10:39

Dos Santos: Galatasaray'la anlaştım

Meksika'da yerel bir radyo programına konuşan Giovani Dos Santos, kulübü Tottenham'ın Galatasaray ile anlaştığını ve sezon sonuna kadar sarı kırmızılı takımda kiralık olarak forma giyeceğini söyledi.

2010 Dünya Kupası’nda Meksika Milli Takımı’nda yer almak istediğini belirten Dos Santos, "hızımı ve seviyemi kaybetmemek için yeniden üst düzeyde futbol oynamam gerekiyor. Bu yüzden Galatasaray'ı seçtim" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Frank Rıjkaard ile yeniden biraraya geleceği için çok heyecanlı olduğunu belirten 20 yaşındaki golcü oyuncu, "Barcelona'dan tanıdığım ve çalışmaktan keyif aldığım Frank Rıjkaard ile tekrar beraber olacağım için çok mutluyum" diye konuştu.

Meksika basını, anlaşma gereği Galatasaray'ın 7 milyon Euro karşılığında Giovani Dos Santos'un sezon sonunda satın alma opsiyonunu da elinde bulundurduğunu iddia etti.

Galatasaray yönetimi ise bu transfere resmiyet kazandırmak için yabancı kontenjanının açılmasını bekliyor. Yönetimin teknik direktör Frank Rıjkaard'dan gelecek rapor doğrultusunda, bir oyuncu ile yollarını ayırması ve Dos Santos'u sarı kırmızılı renklere bağlaması bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...