Fenerbahçeli futbolcu Dos Santos, Diyarbakırspor ile 1 - 1 berabere kaldıkları maçın ardından, "Bugün en çok mutlu olmamız gereken saha içerisindeki takım ruhuydu" dedi.
Brezilyalı futbolcu, risk alıp denemelerine rağmen galibiyete ulaşamadıklarını, buna rağmen gösterilen mücadele ve ortayla çıkan takım ruhundan herkesin mutlu olması gerektiğini söyledi. Santos, şunları söyledi:

"Bugün saha içerisinde sıkı mücadele vardı. Maçtan önce bu mücadelenin zor geçeceğini tahmin ediyorduk. Karşımızda gayet azimli ve hırslı bir ekip gördük. Biz de buna karşılık verdik. Zaman zaman kontrolü ele aldık ve zaman zaman da bocaladık. Risk aldık ve denedik. Bazı oyunlar vardı denersiniz denersiniz olmaz. Uzaktan bir şutla öne geçtiler. Biz sonra beraberliği getirdik. Bazı günler istediğiniz gibi olmuyor. Bugün en çok mutlu olmamız gereken saha içerisinde gösterilen takım ruhuydu."

Taraftara teşekkür eden Andre Santos, "Ben taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Fenerbahçe kendi evinde taraftarlarıyla güçlü. Biz de onların gücüyle daha güçlü oluyoruz. sonuna kadar desteğini verdi her ne kadar kazanamasak da onların gücünün sonuna kadar sahada hissettik" diye konuştu.