Drogba, Taçsız Kral'ı unutmadı

Galatasaray'ın yıldızı Didier Drogba, Metin Oktay'ın vefatının yıldönümünde saygı dolu bir paylaşımda bulundu. Bu özel günde Taçsız Kral'ı unutmayan Drogba, gönderdiği mesajla bir kez daha sarı-kırmızılı camianın gönlünde taht kurdu.

Ntvspor 13.09.2013 - 17:05

Drogba, Taçsız Kral'ı unutmadı

Galatasaray'ın Fildişi Sahilli yıldızı Didier Drogba, Metin Oktay vefatının 22. yılında Instagram'da paylaştığı fotoğrafla sarı-kırmızılı taraftarlara anlamlı bir jest yaptı.

Sarı-kırmızılı formayı giydiği ilk günden bu yana Galatasaray'a gönül verenlerin gönlünde taht kuran ve kulübe çabuk ayak uyduran Drogba, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sarı-kırmızılı takımın efsanesi Taçsız Kral Metin Oktay’ı andı.

Yıldız golcü, Metin Oktay'ın efsanelemiş fotoğrafının yanına aynı pozla kendini de ekledi ve altına not düştü; “Taçsız Kral’a saygılarımı sunuyorum.”

Yine Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Yekta Kurtuluş da Metin Oktay Ölüm yıldönümü ile ilgili olarak Twitter hesaplarından paylaşımda bulundular.

TAÇSIZ KRAL UNUTULMADI
Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane oyuncularından Metin Oktay vefatının 22. yılında kabri başında anıldı. Törene sarı-kırmızılı kulübün İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ile birlikte birçok yönetici katıldı.

Galatasaray'ın efsane futbolcularından Metin Oktay ölümünün 22. yıl dönümünde kabri başında anıldı. Anma törenine, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Özkan Olcay, Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Doğan, Necati Demirkol, Emir Sarıgül, sarı-kırmızılı kulübün İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ile Metin Oktay'ın ailesi, sevenleri ve Galatasaraylı taraftarlar katıldı.

Arıboğan ise Metin Oktay'ın isminin uzun yıllar yaşaması için yeni proje başlattıklarını söyledi.

Anma töreni İkinci Başkan Özkan Olcay'ın yaptığı konuşmanın ardından sona erdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...