İlişkili Haberler

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Lucescu haberlerini yalanladı. Tudor'u kendilerinin getirdiklerini söyleyen Özbek, "Tudor, Galatasaray'ın teknik direktörü. Yönetim nerede duracak. Ayrı bir yerde mi duracak. Elbette ki Tudor'un arkasındayız. Faydalı olması için getirdik ve faydalı da olacaktır" dedi.

Lucescu ile görüşmediklerini kaydeden Dursun Özbek, "Şu an bir antrenör arayışında değiliz. Lucescu, Galatasaray'a hizmet vermiş başarılı bir isim; ama kendisiyle görüşmemiz olmadı" diye konuştu.

Muslera'nın ayrılacağı haberlerine tepki gösteren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Öyle şeyler bulup yazıyorsunuz ki; "Muslera'yı gönderecekler." Öyle bir şey yok. Muslera son derece güvendiğimiz, önemli ve başarılı bir oyuncumuz. Galatasaray'a uzun yıllar daha hizmet edecek. Bu haberleri kınıyorum. Nasıl hayal ediliyor, nasıl çıkarılıyor, hayretler içerisindeyim" ifadelerini kullandı.

"UÇAKLAR İNMEYE DEVAM EDECEK"

Taraftarları heyecanlandıracak bir takım kurma zorunlulukları olduğunu söyleyen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Galatasaray'ın yenilenmeye ihtiyacı vardı. Tespit edilen eksiklerimizin giderilmesini sağladık. ‘Uçaklar inecek’ cümlesi kullanıldı medyada. İndi ve inmeye devam edecek. Çünkü kadro yapısında tespit ettiğimiz bayağı bir eksiklik vardı. Eksikleri gidermek için transfer sezonu boyunca çalışmalarımız devam edecek. Yaptığımız transferler kulübün mali yapısını bozmayacak. Ne kadar futbolcu sattıysak o kadar futbolcu aldık. Yeni gelecek oyuncular da var. Galatasaray'ın 2017-2018 sezonunda mali yapısına zarar verecek hiçbir faaliyet içinde değiliz. Önemli bir yıl, kritik bir yıl. Her zaman olduğundan daha dikkatli davranıyoruz" dedi.