Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, NTV Spor muhabiri Evren Göz'e açıklamalarda bulundu. Özbek, teknik direktörlük koltuğuna Igor Tudor'un yerine Fatih Terim'in getirileceği iddialarını da yanıtladı.

ntv.com.tr 04.12.2017 - 15:11

Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması

NTV muhabiri Evren Göz, Beşiktaş maçı sonrası Igor Tudor'un takımdan ayrılacağı ve Fatih Terim'in göreve geleceği iddialarını Galatasaray Başkanı Özbek'e sordu.

Özbek, Göz'ün sorusuna şu ifadelerle yanıt verdi:

"Şimdi yarın bizim, Salı günleri rutin yönetim kurulu toplantımız var. Tabii Cumartesi günü çok üzüldük ama bu manada hiç olayı speküle etmememiz lazım, yarın zaten toplantımız var. Bu toplantı da bizim rutin toplantımız, dolayısıyla söyleyeceğim bu kadar".

Evren Göz'ün, Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçeceğine yönelik basında yer alan iddiaları hatırlatması üzerine Özbek, "Fatih Hoca ile görüşmedik. Fatih hoca Türk futbolu için önemli bir isim. Dolayısıyla kendisiyle de bu konuda hiç bir görüşmemiz olmadı, kendisi de bunu ifade etti" yanıtını verdi. 

Son olarak taraftarlara mesaj gönderen Özbek, "Beşiktaş maçından sonra hepimiz çok üzüldük. Gerçekten çok üzücü bir geceydi. Taraftardan sadece bir şey istiyorum. Bize ve bu takıma inansınlar. Şampiyonluk yolundan en ufak bir sapmamız yok. Mayıs'ı beklemek lazım. Galatasaray, hala şampiyonluğun en önemli adayıdır. Taraftardan istediğim çok güzel ambiansımız vardır. Bizi yalnız bırakmasınlar. Şampiyonluk taraftarla mümkün" diyerek sözlerini noktaladı.

FARK SUNİYMİŞ! (AYKUT HOCA HAKLI ÇIKTI)

Sayfa Yükleniyor...