Duygu patlaması! Direğe uçan tekme!

Kasımpaşa karşısında takımının en iyi isimlerinden olan Diego Ribas, attığı golden sonra duygu patlaması yaşadığını söyledi.

Ntvspor 12.02.2016 - 22:55

Duygu patlaması! Direğe uçan tekme!

Kasımpaşa karşısında takımının en iyi isimlerinden olan Diego Ribas, perdeyi açan golü attıktan sonra korner direğine "uçan tekme" atmış ve hakemden sarı kart görmüştü. Brezilyalı oyuncu, golden sonra duygu patlaması yaşadığını ve o nedenle böyle abartılı sevindiğini söyledi.


Karşılaşma sonrası Lig TV'ye konuşan Diego, önce galibiyeti değerlendirdi. Böyle oynarlarsa işlerinin çok kolaylaşacağını söyleyen Diego, kendi performansı da takım arkadaşlarının istekli oyununa bağladı. "Saha içindeki agresif görüntümüz, yapmış olduğumuz hareketler işimi kolaylaştırdı" diyen Brezilyalı yıldız, takım böyle oynayınca kendini daha rahat hissettiğini vurguladı.
 
Diego, attığı golden sonra sevinirken, korner direğini kırmasını da duygu patlamasına bağladı. Sevinci için "Çok büyük bir duygu patlamasıydı" diyen yıldız oyuncu,  Fenerbahçeli taraftarların kendisine sevgisini ve desteğini bildiğini belirterek şunları söyledi: "O golden biraz önce kaçırdığım pozisyon yüzünden iyice hırslandım. Golle birlikte bir patlama yaşadım. duyduğum mutluluğu, hırsımı taraftara göstermek istedim"

Sayfa Yükleniyor...