Düzkaya: G.Saray’ı puansız göndereceğiz

konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Düzkaya, hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları g.saray’ı puansız göndereceklerini söyledi.

Haberler 26.02.2009 - 11:09

Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Düzkaya, ikinci yarıda iyi bir ivme yakaladıklarını belirterek, Galatasaray'ı Konya'dan puansız göndereceklerini iddia etti.

Düzkaya, Konyaspor'un yeni transferlerle birlikte ikinci yarıda maçlara bambaşka bir kimlikle çıktığını belirtti.

Ligin ikinci yarısında savaşan, mücadele eden ve sadece kazanmayı düşünen bir takım kimliğine büründüklerini ifade eden Düzkaya, ''Oyun anlamında Ankaragücü maçıyla başlayan belirgin bir yükselişimiz var. Antalyaspor maçında ortaya koyduğumuz ve aldığımız sonuçla da bu çıkışın meyvelerini almaya başladık. Konyaspor çok iyi yolda'' dedi.

Düzkaya, hafta sonu oynayacakları Galatasaray maçının son derece önemli olduğunu ve kendi sahalarında puan kaybına tahammülleri olmadığını bildirdi.

Galatasaray'ın gücünü bildiklerini dile getiren Düzkaya, ''Kaliteli isimlerden oluşan bir kadroya sahipler. Son günlerde kulüpte yaşanan olumsuz durum rakibimizde ekstra bir motivasyon oluşturacaktır. Bu bizim için bir dezavantaj gibi gözüküyor. Ancak rakibimizin bugün yapacağı Avrupa Kupası maçı nedeniyle lige yorgun döneceğini düşünüyoruz. Bunu avantaja çevirerek kazanmak istiyoruz. Galatasaray'ı Konya'dan puansız göndereceğiz. İkinci devrede yakaladığımız çıkışı devam ettirmek istiyoruz. Bu karşılaşmada taraftarımıza da büyük görev düşüyor. Onlardan 90 dakika boyunca takımlarını desteklemelerini bekliyoruz'' dedi.

Düzkaya, Atatürk Stadyumu'ndaki kar temizleme çalışmalarının tamamlandığını belirterek, zeminde drenajdan kaynaklanan sorun nedeniyle bir takım bozulmalar yaşandığını sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...