Efsaneler NTV'de buluşuyor

Ercan Taner ile Burcu Esmersoy'un sunduğu ve Sergen Yalçın ile Kaan Kural'ın da yorumlarıyla katıldığı NTV'de yayınlanan "Spor Aşkı" programında bugün Bahri Tanrıkulu, Semih Saygıner, Abdurrahim Albayrak, İpek Şenoğlu ve Azize Tanrıkulu konuk oluyor.

Ntvspor 30.10.2009 - 20:25

Efsaneler NTV'de buluşuyor

Bugün saat 20.00'de efsaneler NTV ekranında buluşuyor. Dünyanın en başarılı Türk sporcuları, yaşayan efsaneler Bahri Tanrıkulu, Semih Saygıner ve Türkiye'nin en başarılı tenisçisi İpek Şenoğlu ile Olimpiyat ikincisi, Avrupa Şampiyonu Azize Tanrıkulu, Galatasaray eski futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak "Spor Aşkı" programının konukları.

Teknik ve taktiğin konuşulmadığı, her sporun yer bulduğu ve konuğun sadece konunun özünü anlattığı, neşeli spor sohbetlerine katıldığı "Spor Aşkı"nı Burcu Esmersoy ve Ercan Taner birlikte sunuyor. Hızlı başlayan ve peş peşe gelen konukların, hızlı sohbetlerin ardından bir çırpıda biten programda ikiliye futbol dünyasının hem saha içini hem de saha dışını iyi bilen Sergen Yalçın ve gazeteci, basketbol yorumcusu Kaan Kural keskin yorumlarıyla eşlik ediyor. Programın konukları ise dünya çapınca başarılara imza atan en başarılı Türk sporcular.

Dünya Tekvando Federasyonu en başarılı 4. sporcu olarak ilan ederek yaşayan efsaneler arasında saydığı, üç dünya şampiyonluğunun yanı sıra bir olimpiyat ikinciliği, iki dünya ikinciliği, iki dünya üçüncülüğü, iki Avrupa Şampiyonluğu, üç Avrupa ikinciliği ve iki de Avrupa üçüncülüğü bulunan Bahri Tanrıkulu ve Olimpiyat ikincisi, Avrupa Şampiyonu kız kardeşi tekvandocu Azize Tanrıkulu, milli iftiharımız bayan tenisçimiz İpek Şenoğlu ile dünya şampiyonu bilardocumuz Semih Saygıner ve Galatasaray Kulübü eski futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak stüdyo konukları olacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...