Egemen Beşiktaş'tan ayrıldı

Beşiktaş'ta Egemen Korkmaz dönemi sona erdi... Egemen, 1 milyon 400 bin Euro'luk alacağından vazgeçti. Milli oyuncu bonservisini aldı ve sözleşmesini feshetti.

Haberler - Ntvspor 02.07.2012 - 11:49

Egemen Beşiktaş'tan ayrıldı

Egemen Korkmaz ile Beşiktaş'ın yolları ayrıldı. Milli futbolcu, alacaklarına karşılık bonservisini alarak Siyah-Beyazlılar'la sözleşmesini karşılıklı feshetti.

Beşiktaş yönetimi, daha önce Egemen'den aldığı yıllık ücrette indirim istemiş, ama milli futbolcu kabul etmemişti. Ardından Siyah-Beyazlılar, Egemen'in eski sözleşme şartlarına göre takımda kalacağını açıklamıştı. Ancak deneyimli oyuncu yönetimle bir görüşme daha istedi ve yapılan zirveden ayrılık kararı çıktı. Görüşmeler sonunda Egemen, 1 milyon 400 bin Euro’luk alacağından vazgeçerken, ayrıca 500 bin Euro da ödeyerek Beşiktaş'tan bonservisini aldı ve sözleşmesini feshetti..

Bu olaydan sonra Egemen'in Fenerbahçe'li olması ise an meselesi... Deneyimli futbolcu ile daha önce temasa geçen Sarı-Lacivertliler, yeni bir görüşme yaparak anlaşma zemini arayacak.

BORSAYA DA BİLDİRİLDİ
Öte yandan; Beşiktaş kamuoyunu aydınlatma platformuna gönderdiği yazıda, “Futbolcumuz Egemen Korkmaz ile aramızdaki mevcut sözleşme karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir” dedi.

Sayfa Yükleniyor...