Emeklilik Ferguson için geçerli değil!

23 yıldır Manchester United'ın başında görev yapan 68 yaşındaki Sir Alex Ferguson, "Görevi bırakacak" şeklindeki haberlere ateş püskürdü: "Saçmalık."

Ntvspor 24.04.2010 - 14:10

Emeklilik Ferguson için geçerli değil!

Dünyanın en popüler ve kuvvetli ekiplerinden Manchester United'ın menajeri Sir Alex Ferguson'un ManU'nun başındaki 23 yılın ardından bu görevi bırakmaya niyeti yok. Ferguson, hakkında çıkan "emekli olacak" söylentilerine kısa ve net bir cevap verdi, "tamamen saçmalık."

Gelecek sezon sonunda Manchester United'dan ayrılacağı yolundaki haberlerin kendisine sorulması üzerine konuşan 68 yaşındaki Sir Alex Ferguson, "Emekliye ayrılmak gibi bir niyetim kesinlikle yok. Bu haberler tamamen saçmalık" dedi.

23 yıldır Manchester United'ın menajerliğini yürüten tecrübeli futbol adamı, ManU'nun menajerliğini ancak sağlık sorunları yaşaması durumunda bırakacağını söyledi.

"Daha önce de birçok kez söyledim. Manchester United'ı ancak sağlık sorunları yaşarsam bırakırım ki emin olan çok sağlıklı bir durumdayım. Tabi ki baskı var, hayatta baskı var ama ben bununla başa çıkıyorum, çıkabilirim" diyen Ferguson, ManU ile peş peşe 4'üncü şampiyonluğunu yaşamak için Chelsea'nin 1 puan gerisinde yoluna devam ediyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...