Emre Belözoğlu özür diledi

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu düzenlediği basın toplantısında, son zamanlardaki davranışları nedeniyle, başta Aykut Kocaman olmak üzere tüm camiadan özür dilediğini açıkladı.

Haberler 14.12.2011 - 19:25

Emre Belözoğlu özür diledi

Bursaspor maçında maçta takım arkadaşı Cristian Baroni ile tartışan ve teknik direktör Aykut Kocaman'ın da tepkisini çeken Emre Belözoğlu, bir basın toplantısı düzenledi.

Emre, sarı-lacivertli camiadan ve Aykut Kocaman'dan özür dilediğini söyledi.

Emre, 3 Temmuz'da önce kendisi ile ilgili ortaya atılan iddiaların kendisini 5-6 ay boyunca çok yorduğunu dile getirdi.

Emre Belözoğlu, "Öncelikle yaşanan süreci başından itibaren anlatmak istiyorum.

Ülkemizdeki futbol ailesi 3 Temmuz'dan beri çok ciddi bir sıkıntı yaşıyor. Herkesin bildiği bu problemlerde, hem Fenerbahçe camiasını, hem de biz futbolcuları çok etkiledi. Ancak 3 Temmuz'dan önce de bana atılan iftiralar vardı. Çok şükür bunlarla ilgili iddianamede hiçbir şey çıkmadı ve bunların gerçek olmadığı anlaşıldı.

Gerçekler sonunda ortaya çıkmış olsa da, 5-6 ay boyunca kendimi çok yorgun ve bitkin hissettim. Bunlarda bizi saha içinde ve dışında bizi, bazen motive bazen de demotive etti" ifadelerini kullandı.

Başta teknik direktör Aykut Kocaman olmak üzere, tüm Fenerbahçe camiasından özür dilediğini de söyleyen Emre, "Tarihinin en kötü dönemini yaşayana camiamızın, 3 Temmuz'dan sonra göstermiş olduğu bu sağlam duruşuna eğer bir zarar verdiysem, taraftarımıza üzüntü verdiysem ya da yönetimimiz ve takım arkadaşlarıma bu anlamda bir sıkıntı verdiysem, başta sayın Aykut Kocaman'a sıkıntı verdiysem, bütün camiamızdan bir kez daha özür diliyorum" şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN

Sayfa Yükleniyor...