Emre Belözoğlu: Papa ile görüşmedim

Tecrübeli futbolcu, 'Barış İçin Dinlerarası Diyalog Maçı' ile ilgili davetin Papa'dan değil eski takım arkadaşı Zanetti'den geldiğini söyledi.

Anadolu Ajansı 20.08.2014 - 07:45

Emre Belözoğlu: Papa ile görüşmedim

Fenerbahçeli milli futbolcu Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin, Roma Olimpiyat Stadı'nda AS Roma ile 3-3 berabere kaldığı özel maçın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Fenerbahçe'nin deneyimli orta saha oyuncusuna, yıldız futbolcuların yer alacağı 'Barış İçin Dinlerarası Diyalog Maçı'na katılacağı yönünde Türk basınında çıkan haberler anımsatıldı.

Emre de, "Evet, katılacağım. İnter'den eski takım kaptanım Javier Zanetti ve Papa'nın yapmış olduğu bir davet. Çok güzel bir maç olacak diye ümit ediyorum. İhtiyaç olan tüm herkese yardımın ulaşacağı güzel bir maç olacak. Dünyanın özellikle barışa ihtiyaç duyduğu bu zamanları yaşıyoruz. Bizler de elimizden geldiğince buna destek olmak için Javier Zanetti'nin davetini kabul ettim. İnşallah 1 Eylül'de burada olacağım" dedi.

Papa'nın kendisini doğrudan arayıp aramadığı sorusuna da Belözoğlu, "Eski takım kaptanımla görüştüm. Onlar kulübe bir davet gönderdiler. Hiçbir şekilde Papa ile görüşmem olmadı. Yalan haberler. Genelde Türkiye'de abarttıkları için… Öyle bir haber yok" ifadesini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...