Emre Belözoğlu'ndan Galatasaray analizi ve sitem...

Galatasaray'ı 2-1 yendikleri maç sonrası açıklamalar yapan Emre Belözoğlu, "Galatasaray'ı burada yenmek kolay değil. Bunu başardığımız için mutluyuz" dedi.

Haberler 04.11.2016 - 23:13 | Son Güncelleme : 04.11.2016 - 23:24

Emre Belözoğlu'ndan Galatasaray analizi ve sitem...

Emre Belözoğlu, takımın, yıldız olmayan ve tutunamayan oyunculardan oluştuğu yorumlarına da göndermede bulundu ve "Yıldız ve tutunan oyunculardan oluşuyoruz, merak etmeyin" ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu galibiyeti değerlendirirken, "Her iki taraf için de zorlu olacağı maç öncesi konuşuluyordu. Saha içinde iyi bir yapılanmamız vardı. Karakterli oyunculardan oluşan bir ekibiz. Galatasaray'ın gücünü söylemeye gerek yok. Ama onlara çok fazla boşluk vermedik. İstediğimiz oyunu oynadık. Geri dönüşlerdeki zaaflarını, yan toplardaki zaaflarını iyi değerlendirdik. Hakettiğimiz bir galibiyet elde ettik. Yolumuz uzun. Galatasaray'ı burada yenmek kolay değil, bunu başardığımız için mutluyuz." dedi.

Sezona takım olarak şampiyonluk parolasıyla başlamadıklarını vurgulayan tecrübeli oyuncu, "Sezon öncesi yaptığımız 4 UEFA maçı bizi lige çok iyi hazırladı. "Takımlarında tutunamayan, yıldız oyuncusu olmayan bir takım" dendi ama bizde yıldız oyuncular da takımlarında tutunan isimler de var. Merak etmeyin. Saygıyı hakediyoruz. Yolumuz uzun. Bu ligde şampiyon olmak kolay değil; ama elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...