Emre İspanya'da ilk antrenmanına çıktı

Atletico Madrid'in, spor tesislerinde yapılan antrenmanda yeni transfer Emre Belözoğlu ilk kez takım arkadaşları ve teknik direktör Diego Simeone ile tanıştı.

Anadolu Ajansı 04.07.2012 - 14:06

Emre İspanya'da ilk antrenmanına çıktı

Türk Milli Takımı futbolcuları Arda Turan ve Emre Belözoğlu'nu kadrosunda bulunduran İspanya'nın Atletico Madrid takımı, 2012-2013 sezonu hazırlıklarına başladı.

Yeni transfer Emre Belözoğlu’da ilk kez takım arkadaşları ve teknik direktör Diego Simeone ile tanıştı.

Takım içinde oldukça sıcak karşılanan Emre, İtalyancasını kullanarak yeni takım arkadaşlarıyla iletişim kurmaya çalıştı.

Eğlenceli geçen ilk antrenmanda ısınma hareketleri sırasında, futbolcular arasında oynanan oyunu Emre kaybetti.

Bu arada yardımcı antrenör Herman Burgos, yaklaşık 2,5 saat süren ilk antrenmanda, ''Aldığınız yağları yakın bakalım'' diyerek futbolcularla şakalaştı.

İlk antrenman olmasına rağmen sıcak altında futbolcuları oldukça yorduğu gözlenen Atletico Madrid teknik direktörü Simeone, taktik verirken Emre ile de bir süre konuştu.

Antrenman, futbolcuların iki takıma ayrılarak yaptıkları çift kale maçla sona erdi.

Yaz tatillerine devam eden Arda, Falcao, Salvio, Godin, Juanfran, Diego Costa izinli olduğundan antrenmana katılmadı. Arda ve diğer futbolcuların gelecek Pazar günü Madrid'e geleceği ve hazırlık kampına katılacağı öğrenildi.

Atletico Madrid, geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi sezon öncesi hazırlık kampına, 9 Temmuz'dan itibaren Segovia kentindeki tesislerde devam edecek.

Öte yandan Atletico Madrid'in yeni transferleri Emre Belözoğlu, Daniel Cata Diez ve Cristian Rodriguez, TSİ 14.30'da Vicente Calderon Stadı'nda basına tanıtılacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...