Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrası, Kasımpaşa Başkanvekili Sayın Hilmi Öksüz, Emre Belözoğlu'nun sahada ağır küfürler ettiği iddiasında bulunmuştu. (HABERE GİT)

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu, bir spor programında bu iddiaya yanıt verdi.

"Kesinlikle küfretmedim" diyen Emre, "Herhalde Fenerbahçe'ye döndüğümden beri gösterdiğim performans bazılarını üzdü" dedi.

Emre şunları söyledi:
Kesinlikle küfretmedim, etmiş olsam söylerdim. Yapmadığım bir şey için beni suçluyorlar. İspat etsinler.

Devre arasında da küfrettiğim söylendi. Kaleci İlker ve Ayhan şahittir. Koridorlarda, "Her pozisyonda kendinizi yere atıyorsunuz.

İkinci yarıda böyle yapacaksanız oynamayalım. Bunlara gerek yok" diye yüksek sesle konuştum. Bu sözlerin neresinde küfür var?

Hilmi Öksüz, Pintos ile olan pozisyon sonrası da küfrettiğimi söylüyor. O an sarı kartım vardı ve ikinci sarıyı görmemek için kendimi kolluyordum. Hüseyin Hoca ve 4. hakem de bizim yanımızda. Küfretsem duyarlar ve oyundan atılırım...

Sayın Öksüz ayrıca yedek kulübesine küfrettiğimi de iddia etmiş. Saha içinde en ufak bir tatsızlık olmamışken, yedek kulübesine ne diye küfredeyim, anlayamadım. Bence sayın başkanı da yanlış yönlendirmişler. Zaten kendisinin de böyle bir şeyi duyma şansı yok.

Bizi küfür nedeniyle karalamaya çalışanlara şunu da belirtmek isterim: Maç sonunda kendi oyuncuları Yalçın, Volkan'ın olmadığı bir

ortamda Volkan'a küfürler etti. Yüzüne karşı değil ama arkasından. Biz bunları gündeme getirmedik. Amaçları ne anlayabilmiş değilim. Herhalde Fenerbahçe'ye döndüğümden beri gösterdiğim performans bazılarını üzdü.