Fenerbahçe'nin yıldız ismi Emre Belözoğlu, maçın ardından çok sert açıklamalarda bulundu. Ankaragücü yöneticisi Levent Çamur hakkında "Önce adam olsunlar" ifadesini kullandı.

Ankaragücü - Fenerbahçe maçı sonrası 19 Mayıs Stadı'nın soyunma odası koridorlarında sert tartışmalar yaşandı. Başrolde Ankaragücü Genel Sekreteri Levent Çamur, kaleci Volkan Demirel ve Fenerbahçe kulübü'nün iletişim direktörü Orkun Yazgan vardı.

Her şey Emre Belözoğlu'nun maç öncesi konuştuğu Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat'a formasını göndermesiyle başladı. Emre'nin formasını rakip soyunma odasına götüren Fenerbahçe Kulübü İletişim Direktörü Orkun Yazgan, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Başkent ekibinin genel sekreteri Levent Çamur, sert ifadeler kullanarak Yazgan'dan soyunma odasını terk etmesini istedi. İkili arasında tartışma yaşanırken, bu sırada koridordan geçen kaleci Volkan Demirel de Levent Çamur ile sert bir diyaloğa girdi. Emre Belözoğlu da, "Biz maçı kaybederiz ya da kazanırız o önemli değil. Böyle kazanıp böyle adam olmayan insanlarla muhattap olacağımıza kaybetmeyi tercih ederim" ifadelerini kullandı.

Sinirlerin iyice gerildiği tartışma, sağduyulu yöneticilerin araya girmesiyle daha da büyümeden son buldu.