"En iyi oyunumuz değildi!"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Lokomotiv Moskova karşısında sergiledikleri ve büyük beğeni toplayan futbollarının "sezonun en iyisi" olarak tanımlanamayacağını savundu.

Ntvspor 16.02.2016 - 22:47

"En iyi oyunumuz değildi!"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Lokomotiv Moskova karşısında sezonun en iyi futbolunun sergilendiği yönünde futbolcularından bile gelen açıklamalara katılmadığını söyledi.

Portekizli hoca, maçın ardından Tivibu Spor'a verdiği röportajda "Bence en iyi oyunumuz değildi, bu şekilde çok maç oynadık. 25 maç kaybetmediğimiz dönemde de böyleydik. Sadece Antalyaspor maçı kötüydü" ifadelerini kullandı.

Maçı kazanmak için herşeylerini sahaya koyduklarınıifade eden Pereira, sarı lacivertli taraftarlara da teşekkür etti.
 
Turun yarısını geride bıraktıklarını dile getiren Pereira, rövanşta nasıl bir Lokomotiv Moskova ve Fenerbahçe beklediğini ise şu sözlerle aktardı: "Bir eleme maçı oynuyoruz, onların daha çok üzerimize geleceğini düşünoyorum ama biz yine aynı şekilde baskılı oynamaya çalışacağız. Oraya savunma yapmaya değil kazanmaya gideceğiz"

Pereira son olarak kendi söz alarak, maçtan önce kendisine selam vermeyen Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Cherevchenko'ya tepkisini dile getirdi: "Bugün bir üzüntüm Lokomotiv Moskove Teknik Direktörü malesef selam vermedi. Bu çok üzücü. Futbol başka, siyaset başka. Bu davranışına çok üzüldüm"

Sayfa Yükleniyor...