NTV

Ergin Ataman: Arroyo'nun parası verilseydi...

Ntvspor

Spor

Ergin Ataman, Arroyo'ya ödeme yapılmamasını kendisinin istediğini söyledi. NTV Spor'a Arroyo olayının perde arkasını anlatan Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü, "Arroyo'nun parası verilseydi, maça tek başına çıkardı" yorumunu yaptı.

Ataman, "Arroyo Türk basketboluna çok büyük bir seyir zevki verdi. Gençlere örnek olan bir oyuncu oldu. Bugüne kadar yaptıkları için kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

Arroyo'nun çok profesyonel bir oyuncu olduğunun altını çizen Ataman, "Takımda oyuncuların tamamı Arroyo durumunda. Biz bir kara almıştık. Yönetime destek olup, sezon sonuna kadar bu şekilde gidecektik. Arroyoi Amerika'daki tedavisinden döndükten sonra birden bire fikir değiştirdi. Alacaklarını almadığı taktirde çok kısa sürede gideceğini belirtti. Yönetim bana sordu. Ben isteseydim yönetim Arroyo'nun parasını verecekti. Arroyo'nun parası verilseydi diğer oyuncuların parası verilemeyecekti. Real Madrid karşısında da sahada sadece Arroyo olurdu. Diğer oyuncularım sahaya çıkmazlardı" ifade etti.

ETİKETLER