Ersen'den Sivas'a 2 yıllık imza

Sivasspor, prensip anlaşmasına vardığı golcü futbolcu Ersen Martin'le 2 yıllık sözleşme imzaladı.

01.07.2009 - 15:05

Ersen'den Sivas'a 2 yıllık imza

İspanya'nın Recreativo Huelva takımında sözleşmesi sona eren Ersen Martin, Sivasspor ile sözleşme imzaladı.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın İstanbul Kozyatağı'nda bulunan ofisinde gerçekleştirilen imza töreninde Ersen Martin, kendisini 2 yıllığına kırmızı-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Mecnun Otyakmaz, Şampiyonlar Ligi'ne ön eleme turundan başlayacak takımlarını güçlendirmek için çaba sarf ettiklerini belirtirken, ''Pivot santrfor olarak eksikliğimiz olduğunu düşünüyorduk ve bu mevkide kendisini ispat etmiş Ersen Martin'i kadromuza kattık. Takımımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz'' dedi.

Sivasspor olarak önlerindeki bir kaç gün içinde transferi tamamlayacaklarını ve görüştükleri bazı oyuncular bulunduğunu vurgulayan Otyakmaz, Hollanda kampında tam takım olarak yer almayı planladıklarını ifade etti.

ERSEN: BAŞARILI OLACAĞIMA İNANIYORUM
İspanya'da 2 yıl süren deneyiminin ardından, hedefleri olan ve zirveyi zorlayan Sivasspor'a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Ersen Martin ise başarılı olacağına inancını dile getirdi.

Ersen Martin, başka teklifler olmasına karşın tercihini Sivasspor'dan yana kullandığını aktararak, ''Sivasspor'un Avrupa kupalarında mücadele etmesi ve teknik direktör Bülent Uygun faktörü benim bu yönde karar almama yardımcı oldu. Sivasspor'da başarılı olacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

Sözleşmeye imza atan Mecnun Otyakmaz ve Ersen Martin, basın mensuplarına da birlikte poz verdiler.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...