Estonya maçına Norveçli hakem

A Milli Futbol Takımı'nın Estonya ile 5 Eylül 2009 Cumartesi günü oynanacak 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu maçını Norveç Futbol Federasyonu'ndan Tommy Skjerven yönetecek.

04.08.2009 - 14:20

İSTANBUL - A Milli Futbol Takımı'nın Estonya ile 5 Eylül 2009 Cumartesi günü oynayacağı 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu maçının hakemleri açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan alınan bilgiye göre, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu'nda oynanacak ve saat 21.00'de başlayacak karşılaşmayı, Norveç Futbol Federasyonu'ndan Tommy Skjerven yönetecek. Skjerven'in yardımcılıklarını Kim Haglund ve Frank Andas yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Oddvar Svein Moen.

UKRAYNA-TÜRKİYE MAÇINA SLOVEN HAKEM
A Milli Futbol Takımı'nın 12 Ağustos Çarşamba günü deplasmanda Ukrayna ile yapacağı özel karşılaşmayı Sloven hakem Darko Ceferin yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan alınan bilgiye göre, (A) Milli Takım'ın Ukrayna ile Kiev'deki Dinamo (Valeri Lobanovskiy) Stadı'nda oynayacağı özel maçı Slovenya Futbol Federasyonu'ndan Darko Ceferin yönetecek.

Ceferin'in yardımcılıklarını vatandaşları Andrej Kokolj ve Milan Kogej yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi olarak da Ukraynalı Igor Ischenko görev alacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...