F.Bahçe'de fatura hakemlere kesildi

Fenerbahçe Ülker'de Şube Direktörü Nedim Karakaş, maçın kırılma noktasının hakemlerin yanlış kararları olduğunu, karşılaşmanın başlamasından 1.5 saat önce başlayıp, mücadele bitene kadar devam eden küfür için sadece bir kez anons yapıldığını söyledi.

Haberler 06.01.2009 - 12:20

Beko Basketbol Ligi'nde derbi maçında ezeli rakibi Galatasaray Cafe Crown'a 16 sayı farkla 78-62 yenilen Fenerbahçe Ülker'de, mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor.

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, derbi maçın kırılma noktasının hakemlerin yanlış kararları olduğunu öne sürdü.

Karakaş, her iki ekibin savunmada iyi oynadığını belirterek, ''Kırılma noktası hakemler oldu. Hakemler maçı iyi seyretsin. Maçın en kritik dakikalarında verdikleri teknik faulü neden çaldıklarını kendileri bile bilmiyor. Semih topu hakemin ayağına atmış. Bunu hakaret olarak değerlendirmek yanlış. Bu nedenle faul ve teknik fauller sonrası 4 atış kullanıldı, ardından da sportmenlik dışı faulle maçı bitirdiler'' diye konuştu.

Galatasaraylı taraftarların küfürlerinden de şikayetçi olan şube direktörü Karakaş, ''Karşılaşmanın başlamasından 1.5 saat önce başlayıp, mücadele bitene kadar devam eden küfür için, sadece bir kez anons yapıldı. Çirkinlikler oldu. Buna müsaade edilmesi bizi üzdü'' dedi.

Sezon başından beri yaşadıkları sakatlıklara alıştıklarını vurgulayan Karakaş, ''Ama sakat oyuncular yavaş yavaş takıma katılıyor. Önümüzdeki hafta Ömer Aşık ile Giricek takıma dönecek'' diye konuştu.

Nedim Karakaş, ULEB Avrupa Ligi (C) Grubu'nda Slovenya'nın Union Olimpija takımıyla 8 Ocak Perşembe günü yapacakları karşılaşma için 7 Ocak Çarşamba günü bu ülkeye gideceklerini sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...