F.Bahçe'den Cemal Nalga itirazı!

Olaylı bir şekilde geçen derbinin ardından Fenerbahçe, Galatasaray'dan Cemal Nalga'nın cezalı olarak karşılaşmada oynadığı gerekçesiyle Federasyon'a itirazda bulundu.

16.11.2009 - 15:50

Fenerbahçe Ülker Basketbol Şube Direktörü Nedim Karakaş, Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown ile dün oynanan derbi maçta forma giyen Cemal Nalga'nın, cezalı olarak karşılaşmada oynadığı gerekçesiyle Basketbol Federasyonu'na itiraz ettiklerini söyledi.

Karakaş, yaptığı açıklamada, Cemal Nalga'nın sezon başında aldığı ceza nedeniyle maçta oynamaması gerektiğini ifade ederek, "Bu konuda itirazımızı dün maçta yaptık. Federasyonun bu itirazı sonuçlandırmasını bekliyoruz" dedi.

"AZİZ YILDIRIM'IN YAPTIKLARININ 10'DA 1'İNİ YAPSINLAR YETER"
Derbi maçta çıkan olaylarla ilgili artık fazla konuşmak istemediğini söyleyen Nedim Karakaş, "Tüm kulüp başkanları eğer başkanımız Aziz Yıldırım'ın bize verdiği talimatlar gibi, kendi kulübünde şiddeti önlemek için gerekli tedbirleri alsa, bu işler hallolur" diye konuştu.

Başkan Yıldırım'ın bu konularda son derece hassas davrandığını anlatan Karakaş, şunları söyledi:"Bizim kimseye kesinlikle bedava bilet vermememizi istiyor. Olay çıkartan Fenerbahçe taraftarı da olsa, bu kişileri yakalatıyor, gerekli yerlere bildiriyor. Herkes Aziz başkanı takip etsin. Şiddeti önlemek için kulüpler samimiyse, başkanımızın 10'da 1'ini yapsınlar yeter."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...