Fabiano sedyeyle terketti!

Fenerbahçe'de kaleci Fabiano, Panathinaikos ile oynanan hazırlık maçında bir pozisyonda yüzüne aldığı darbeyle sakatlandı ve oyunu sedyeyle terketti.

Ntvspor 13.07.2016 - 22:11

Fabiano sedyeyle terketti!

Fenerbahçe'de sakatlıklar zinciri devam ediyor.

Panathinaikos ile oynanan hazırlık maçında kaleci Fabiano sahayı sedye ile terketti. 23. dakikada Berg Markus'un sert müdahalesi ile yerde kalan Fabiano'ya ilk müdahale sahada yapıldı. Markus'un dizinin suratına geldiği Fabiano'nun acı çektiği ve ağzı ile burnunun kanadığı görülürken Brezilyalı kaleci sahadan sedye yardımı ile çıkabildi. Kulüpten gelen bilgi bilincinin açık olduğu yönünde olurken yüzünde (çene, diş, burun veya elmacık) kırık şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan Topuk Yaylası'nda Uygar'ın sağ diz ön çapraz bağlarının kopması ve Voluntari maçında Mehmet Topal'ın kasığında problem yaşaması teknik heyeti endişelendirdi. Yaklaşan Şampiyonlar Ligi Ön Eleme maçlarında Topal'ın yanı sıra Fabiano da oynayamayabilir.

EKSİKLER ÇOĞALIYOR 

Alper ve Volkan Şen'in (Ayrıca ameliyat oldu) Avrupa maçlarındaki cezaları, Volkan Demirel'in ameliyatı, Mehmet Topal'ın sakatlığı ve şimdi de Fabiano'nun sakatlığının eklenmesi doktorları harekete geçirdi.

Fabiano'nun son durumuna bakılıp, röntgen çekiminden sonra 27-28 Temmuz'daki maça yetişip yetişmeyeceği belli olacak.

Sayfa Yükleniyor...