Fabregas'tan yalanlama

Gelecek sezon için Barcelona ile anlaştığı iddia edilen Arsenal'in yıldız oyuncusu Cesc Fabregas, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Ntvspor 11.02.2010 - 12:11

Fabregas'tan yalanlama

İspanya basınında çıkan Fabregas'ın, gelecek sezon için Barcelona ile anlaştığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Yıldız oyuncunun alt yapısından yetiştiği takıma yönelik övgü dolu sözleri de bu söylentilerin doğru olduğu şeklinde yorumlanmıştı. Ancak bu transfer söylentilerine son noktayı İspanyol yıldız koydu.

Arsenal'in Liverpool'u 1-0 yendiği maçtan sonra açıklamalarda bulunan Fabregas, "Barcelona bu haberleri yalanladı, ben yalanladım ve hala bu konuda haberler yapıyorlar, ben sadece Arsenal'in başarısına konsantreyim." dedi.

Fabregas sözlerini "Arsenal herşeyin üstünde, bu kulüpte şu an oynayan, daha öne forma giymiş futbolcular, yöneticiler, taraftarlar ve ben bu büyük kulübe saygı duymalıyız. Tek amacım Arsenal'de başarılı olmak" şeklinde tamamladı.

Arsenal teknik direktörü Arsene Wenger de bu konuyla ilgili soruya  "Hiçbir şey artı hiç bir şey, hiçbir şeydir" şeklinde cevap verdi. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...