'Farklı bir Mersin İdmanyurdu geliyor'

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Serhat Güller, “İkinci yarı taraftarlarımız bambaşka bir İdmanyurdu izleyecek.” dedi.

14.01.2010 - 13:23

MERSİN - Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nun teknik direktörü Serhat Güller, çok iyi bir ara dönem geçirdiklerini belirterek, ikinci yarıda taraftarın farklı bir takım izleyeceklerini ifade etti.

Güller, düzenlediği basın toplantısında, ilk yarıda inişli çıkışlı bir performans sergilediklerini belirterek, maddi ve manevi anlamda yaşanan zorluklara rağmen 22 puan toplamanın önemli olduğunu vurguladı.

Lige verilen arayı iyi bir şekilde değerlendirdiklerini belirten Güller, 'Takımımızdan ayrılan ve yeni gelen futbolcular oldu. Lige verilen arada takım olarak iyi bir arkadaşlık ortamı yakaladığımızı düşünüyorum. Bu ortam ikinci yarıda bizi başarıya götürecek ve ilk 6 hedefimize ulaşma çabamızdaki en büyük kozumuz olacak. İkinci yarı taraftarlarımız bambaşka bir İdmanyurdu izleyecek. Ligin ikinci yarısına Boluspor maçından galibiyet alıp, 3 puan kazanarak başlamak istiyoruz.'' dedi.

Mersin'in büyük potansiyeli olduğunu kaydeden Güller, tesisleşme konusundaki sıkıntıları gidermek için, Vali Hüseyin Aksoy başta olmak üzere şehrin ileri gelenleri ile çözüm yolları aradıklarını ifade etti.

Güller ayrıca, biri yabancı 3 oyuncu ile anlaşma sağlandığını, bir yabancı forvet oyuncusu ile de görüşmelerin sürdüğünü kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...