"Farklı olacağını düşünmüştüm"

Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Bekir İrtegün, "Fenerbahçe'ye gelirken her şeyin çok farklı olacağını düşünmüştüm, ama ne yazık ki şu ana kadar takımıma yeterince katkı sağlayamadım" dedi.

09.12.2009 - 16:30

"Farklı olacağını düşünmüştüm"

Bekir İrtegün, FB TV'ye yaptığı açıklamada, antrenmanlarda çok çalışıp, kendisini hazır tutmaya çalıştığını, tekrar forma şansı bulabilmek için elinden geleni yaptığını söyledi. İzin günlerinde de bazı arkadaşlarıyla antrenman yaptığını vurgulayan Bekir, "Ayrıca antrenmanlar bittikten sonra özel çalışmalar yapıyoruz. Bir gün bana da şans gelecek ve ben de kendi yerimde oynadığımda bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğim" şeklinde konuştu.

Profesyonelce yaşamadığına dair çıkan haberlerden çok rahatsız olduğunu kaydeden Bekir, "Sorumluluklarımın ve nerede olduğumun bilincindeyim. Fenerbahçe'ye gelip bu fırsatı değerlendiremeyen birçok insan oldu. Bunlara yıllarca şahit olduk. Yaşantıma dikkat ediyorum. Bugüne kadar profesyonellik dışı yaşamım olmadı, olamaz da" diye konuştu.

"KÖTÜ KONUMDAN KURTULACAK OLAN YİNE BİZİZ"
Bekir, son dönemde düşüş içinde olduklarını, bu düşüşten çıkmak için takım olarak iyi çalışıp, ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

"Sezon başında 8'de 8 yapan da bu takımdı" diyen Bekir, "Bu kötü konumdan kurtulacak olan da yine biziz. Ankaragücü maçı bizim için önemli bir fırsat ve biz bu fırsatı iyi değerlendirerek moral bulmak istiyoruz'' dedi.

Bekir, Ankaragücü maçının seyircisiz olmasının kendilerini olumsuz etkileyeceğini, ancak artık hiçbir bahaneye sığınma haklarının olmadığını ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı:
"Artık hiçbir engeli dert etmeden bu maçtan alnımızın akıyla çıkıp camiamızı mutlu etmemiz gerekiyor. Mutlaka seyircimiz olsa daha iyi olurdu, ama onlar olmadan da bunu başarmalıyız. Şimdi lig adeta yeni başlıyor. Bizim için bu noktadan sonra detaylara ve bahanelere yer yok, çıkıp iyi oynayıp kazanmalıyız."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...