Fenerbahçe 4 hazırlık maçı yapacak

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 13 Temmuz Pazartesi günü Almanya'ya gidecek olan sarı-lacivertliler, 22 Temmuz'a kadar bu ülkede kalacak ve 4 hazırlık maçı yapacak. Bu arada Fenerbahçe Kulübü, Shevchenko transferiyle ilgili çıkan haberleri yalanladı.

Haberler 08.07.2009 - 21:39

Fenerbahçe 4 hazırlık maçı yapacak

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin yurtdışında yapacağı yeni sezon hazırlık kampının programı belli oldu.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, 13-22 Temmuz tarihleri arasında Almanya'da gerçekleştirilecek kamp süresince, 4 hazırlık maçı yapılacağı belirtildi.

13 Temmuz Pazartesi günü sabah saat 08.00'de Atatürk Havalimanı'ndan kalkacak bir uçakla Almanya'ya gidecek olan Fenerbahçe kafilesi, Bad Wörishofen'de Steigenberg Oteli'nde konaklayacak.

Sarı-lacivertliler, 14 Temmuz'da SSC Ulm, 18 Temmuz'da Nürnberg, 19 Temmuz'da SV Aindling ve 21 Temmuz'da Hoffenheim takımlarıyla karşı karşıya gelecek.

Fenerbahçe, 22 Temmuz Çarşamba günü İstanbul'a dönecek.

"SHEVCHENKO İLE İLGİLENMİYORUZ"
Öte yandan Fenerbahçe Kulübü, Ukraynalı golcü futbolcu Andriy Shevchenko ile ilgilenmediğini duyurdu.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Chelsea'nin Ukraynalı oyuncusu Shevchenko'nun transfer edileceğiyle ilgili medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, ''Kulübümüz, Ukraynalı oyuncu Shevchenko ile ilgilenmemektedir'' denildi.

Sayfa Yükleniyor...