Fenerbahçe Arkasspor'u ağırlıyor

Aroma Erkekler Birinci Ligi play-off yarı final ikinci maçında Fenerbahçe ile Arkasspor, bugün saat 18.00'de İstanbul'da karşı karşıya gelecek.

06.04.2009 - 15:53

Voleybolda Aroma Erkekler Birinci Ligi play-off yarı final ikinci maçında bugün deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak Arkasspor'da, basın sözcüsü Uğur Özden, oyuncularına olan güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

Özden, yaptığı açıklamada, yarı final serisinde ilk maçta İzmir'de Fenerbahçe'ye mağlup olduktan sonra rakipleriyle İstanbul'da üst üste 2 maç yapacaklarını hatırlatarak, ''Yarı final serisi 5 maç üzerinden oynanıyor ve 3 galibiyete ulaşan ekip adını finale yazdıracak. Oyuncularımıza güvenimiz tam. İzmir'de elimizden kaçırdığımız Fenerbahçe'yi deplasmanda mağlup ederek, seriyi dengelemek istiyoruz'' dedi.

Bu arada ilk maçta sakatlanan Gökhan'ın durumunun maç saatinde belli olacağı öğrenildi.

Yarı final serisinde ilk karşılaşma 3-2 Fenerbahçe'nin üstünlüğü ile sona ermişti. Bugün saat 18.00'de İstanbul'da karşılaşacak iki ekip, üçüncü karşılaşmayı da 8 Nisan'da yine İstanbul'da oynayacak. Üç galibiyet alanın finale çıkacağı seride, gerektiği takdirde 4. ve 5. maçlar İzmir'de oynanacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...