Fenerbahçe, Mesut Özil için yeniden harekete geçti

Fenerbahçe, yıldız oyuncu için İngiliz ekibiyle temas kurdu. Arsenal, Mesut'un yıllık ücretinin (17 milyon euro) bir kısmını karşılamaya sıcak bakıyor. Herkesin rüya olarak adlandırdığı transfer Ocak ayında gerçeğe dönüşebilir.

ntv.com.tr 08.10.2019 - 08:19

Fenerbahçe, Mesut Özil için yeniden harekete geçti

Fenerbahçe milli arayı fırsat bilerek taraftarı heyecanlandıracak bir transfere yoğunlaştı. Başkan Ali Koç'un Sportif Direktör Damien Comolli ile bir araya geldiği ve Mesut Özil için çalışmalara başlandığı öğrenildi. Comolli, Arsenal ile temas kurdu ve şartlar masaya yatırıldı. 

Takvim gazetesinin haberine göre, İngiliz ekibi Arsenal'de mutsuz olan Mesut Özil Ada'dan ayrılmak istiyor. Arsenal, yıldız orta sahayı sezon ortasında bir takıma kiralamaya sıcak bakıyor. 

MAAŞTA YARDIM EDECEK (17 MİLYON EURO)

İngiliz ekibinin kiralama durumunda Fenerbahçe'ye yardımcı olacağı öğrenildi. Mesut Özil transferi gerçekleştiği taktirde Arsenal, yıldız oyuncunun maaşının bir kısmını karşılayacak. 

SIKI BİR FENERBAHÇELİ

Yaklaşık 6 yıldır Arsenal'de forma giyen 30 yaşındaki Özil'in Arsenal ile olan sözleşmesi 2021 yılında sona eriyor. Tecrübeli futbolcu her fırsatta Fenerbahçeli olduğunu dile getiriyor. 

VİDEO: MESUT ÖZİL'E BIÇAKLI SALDIRI

Sayfa Yükleniyor...