Fenerbahçe Sercan’da sona yaklaştı

Sarı-lacivertlilerin genç yıldız için yaptığı son teklife, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın sıcak bakmaya başladığı ve transferin iki gün içinde netleşeceği belirtiliyor.

Ntvspor 20.06.2009 - 17:28

Fenerbahçe Sercan’da sona yaklaştı

İSTANBUL - Yerli oyuncu transferini Bursaspor'dan Sercan Yıldırım ve Sivasspor'dan İbrahim Dağasan'ı alarak noktalamak isteyen Fenerbahçe, Sercan’ın transferinde son aşamaya geldi.

Sarı-lacivertliler, ocak ayında yeşil beyazlı kulübe yapmış olduğu 4 milyon Euro’luk teklifi, 5 milyon Euro + bir oyuncu şeklinde arttırarak, önemli bir adım attı.

Genç yıldızın geleceği ile ilgili kararını Türkiye'de kalmak ve daha uzun vadede yurtdışına gitmek olarak vermesinin ardından, Bursaspor Yönetimi de bu yönde hareket etme kararı aldı.

Sercan Yıldırım'a yurt içinden yapılan en iyi teklifin Fenerbahçe'den gelmesi nedeniyle, iki kulübün yöneticileri transfer görüşmelerini hızlandırdı.

Görüsmelerin pazartesi gününe kadar netleseceğini belirtirken, Menajer Efgan Erciyas NTV Spor'a telefonla yaptığı açıklamada, "Bu noktaya geldikten sonra transferin %90 ihtimalle olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum. Ama olumlu veya olumsuz pazartesi gününe kadar bu iş bitmiş olacak" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...