Bursaspor'dan Ozan Tufan'ı resmen açıklayan Fenerbahçe, Volkan Şen için görüşmelerini sürdürüyor. Ozan Tufan için ezeli rakiplerin devreye girmesiyle yeniden transfere dahil olan Fenerbahçe Volkan'ın transferini bitirmeye de çok yakın.

Bu süreçte Volkan'ın transfer hikayesi de Ozan'ın durumuna benzer ilerledi. Ankara'daki TFF Başkanlık Seçimi'nde Ozan ve Volkan için yapılan başkanlar düzeyindeki görüşmeden sonuç çıkmamış ve Fenerbahçe bu defteri kapatmıştı. Ancak sonra önce Volkan Şen oynamak istemediğini söylemiş ve kulübünde kadro dışı kalmıştı.Ozan'ın transfer olmak istediğini belirtmesi de yeni bir dönemi açmıştı.

Ozan Tufan ile bu kez en ciddi Beşiktaş ilgilenmiş ve Ozan eski hocası Şenol Güneş'in de etkisiyle Beşiktaş'a yakınlaşmıştı. Transferde sona gelinmişti ki Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ve Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş arasındaki söz düellosu süreci bitirdi. Bursaspor cephesi artık Ozan'ı Beşiktaş'a satmamak konusunda kararlıydı.

"İKİ OYUNCU İÇİN AYRI GÖRÜŞELİM"
Recep Bölükbaşı takımdan ayrılmak isteyen iki oyuncusu için Fenerbahçe'yle tekrar masaya oturdu. İki oyuncu için pazarlıklar başladı. Bursaspor iki isim için 11,5 milyon Euro istedi. Teklifi fazla bulan Fenerbahçe cephesiyse "Bu böyle olmayacak. İki oyuncu için ayrı görüşelim."diyerek önce Ozan için pazarlıklara başladı. Beşiktaş'ın yaptığı teklifin aynısını vererek Ozan'ı bitiren Fenerbahçe, bu iş biter bitmez Volkan Şen için pazarlıklara başladı. Sarı lacivertliler oyuncu ile anlaşmış durumda.

STOCH GİTMEK İSTEMİYOR
Kulüpler arasındaki görüşmelerdeyse para+takas formülü konuşuyor. İlk konuşulan isim Miroslav Stoch ise Fenerbahçe'den ayrılmak istemiyor. Bu durumda ibre Samuel Holmen'e kaysa da son durum iki başkanın görüşmelerinin ardından kesinleşecek. Fenerbahçe'nin planı Volkan transferini de en kısa sürede açıklayarak iki oyuncuya aynı anda imza attırmak.

İlişkili Haberler