Fenerbahçe'de hareket zamanı!

Transfer sezonu açıldı. Fenerbahçe bu transfer sezonunun en iddialı takımı olarak göze çarpıyor.

Ntvspor 09.06.2015 - 12:10

Fenerbahçe'de hareket zamanı!

Toplamda 12 hafta sürecek transfer sezonu bugün itibariyle resmen başladı. Teknik direktör arayışını sürdüren ve kadrosunda 6 ila 8 oyuncu arasında değişikliğe gitmesi beklenen sarı lacivertliler, son dönemlerin en hareketli transfer sezonunu geçirecek.

Fenerbahçe geçen sezon sonu transfer döneminde kadrosuna sadece Diego'yu katmış, devre arasındaysa hiçbir oyuncu almamıştı. Sarı lacivertliler son transfer döneminde Erkan Zengin ve Ozan Tufan ile ilgilenmiş ancak ısrarcı davranmamıştı.

Bu dönemde Fenerbahçe takımın başına bir sportif direktör getirdi ve transferi ona emanet etti. Giuliano Terraneo hem teknik direktörü belirlemek hem de transfer yapabilmek için birçok görüşme yaptı. Teknik direktör konusunda Vitor Pereira ismi diğer adaylardan bir adım öne çıksa da henüz final kararı verilmedi.

Sarı lacivertliler bu dönemde Bursasporlu Fernandao ve Şener Özbayraklı'nın yanı sıra, Arsenal'li Joel Campbell'a da teklif götürdü. Bursasporlu iki oyuncuyla anlaşan sarı lacivertliler Campbell'dan maliyeti dolayısıyla henüz bir sonuç alamadı.

Fenerbahçe yönetimi taraftarı heyecanlandıracak bir hücum oyuncusu transfer etmenin de planlarını yapıyor.

Sayfa Yükleniyor...