İlişkili Haberler

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Kayserispor mağlubiyetinin ardından moraller takım içinde bozuk olsa da kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal devreye girmiş durumda.

Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde geçirilen vaktin dışında da arkadaşlarını derbiye hazırlayan kaptanlar; Manchester United, Feyenoord, Medipol Başakşehir ve Galatasaray maçlarını takıma hatırlatıyor. Büyük maçları kazandıklarını anımsatan deneyimli futbolcular, Beşiktaş'ı da yenebilecek güçte oldukları konusunda takım arkadaşlarını motive etmeye çalışıyor. Sarı lacivertli kaptanlar derbiyi kazanarak taraftara kendilerini affettirmeleri gerektiğini de vurgulamayı ihmal etmiyor.

ADVOCAAT’TAN GÖRÜNTÜLÜ TOPLANTI

Teknik direktör Dick Advocaat ise takıma görüntülü bir toplantı hazırlıyor. Yardımcılarına bu konuda talimat veren deneyimli çalıştırıcı maçlardan hazırlanan özel görüntülerle takıma son talimatları verecek. Advocaat'ın hazırlattığı görüntülerde hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş'ın maçlarından pozisyonlar yer alıyor.