Fenerbahçe'de Solomon devri kapanıyor

Fenerbahçe Ülker'de 2. Solomon dönemi sona ermek üzere. Aşırı disiplinsiz hareketleri nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılan Amerikalı yıldız için son kararı sarı-lacivertli yönetim verecek.

Ntvspor 07.11.2009 - 00:54

Fenerbahçe'de Solomon devri kapanıyor

Fenerbahçe Ülker ile Amerikalı yıldızı Willie Solomon arasındaki ipler kopma noktasında.

İtalya'daki yeni sezon hazırlık kampından itibaren sergilediği disiplinsiz davranışları sebebiyle sık sık teknik heyet tarafından uyarılan ve geçtiğimiz hafta da kadro dışı bırakılan Solomon'un kaderini yönetim belirleyecek.

Teknik heyet tarafından hazırlanan raporu inceleyen Fenerbahçe Ülker yönetiminin kararını en geç hafta başında vermesi bekleniyor. Kulübe yakın kaynaklardan gelen haberlere göre ise yönetimin Solomon ile yolları ayırmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

İlk olarak Aydın Örs takımın başındayken sarı-lacivertli formayı giyen ve o dönemde de benzer hareketleri sebebiyle kadro dışı bırakılan Amerikalı oyuncuya bu defa Fenerbahçe Ülker yönetiminin taviz vermeyeceği söyleniyor.

Öte yandan Fenerbahçe yönetimi, Efes Pilsen ile Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynanacak maç için kendilerine ayrılacak kontenjan ve bilet fiyatlarının hala açıklanmaması nedeniyle de sıkıntı yaşıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...