Fenerbahçe'de son aday o!

Fenerbahçe'de orta sahaya alınacak hücum oyuncusu için çalışmalar sürüyor. Yönetim, Monaco maçında sonra transfere yön verecek. Sarı lacivertlilerin listesinde Juan Quintero ve Belhanda bulunuyor.

Ntvspor 29.07.2016 - 21:57

Fenerbahçe'de son aday o!

Orta sahasını bir hücum oyuncusuyla takviye etmek isteyen Fenerbahçe'de arayışlar sürüyor. Yönetim, Monaco'ya karşı turun geçilip geçilmemesine göre bir durum değerlendirmesi yaparak transferde yol haritasını belirleyecek. Şampiyonlar Ligi'nde yola devam edilmesi transfer ihtimalini güçlendirecek. Ancak şimdiden çalışmalara başlayan sarı lacivertlilerin listesinde Porto'dan Juan Fernando Quintero ve Dinamo Kiev'den Younes Belhanda bulunuyor.

Bonservisi Porto'da bulunan ancak geçtiğimiz sezonu Fransa'nın Rennes takımında kiralık geçiren Quintero'nun bu sene de takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe, Kolombiyalı oyuncu için kiralık formülünü düşünüyor. Sarı lacivertliler ayrıca geçtiğimiz sezonu Schalke 04'te kiralık geçiren Belhanda'yı da listede tutuyor.

Fenerbahçe daha önce bu bölgeye transfer etmek istediği Twente'li Hakim Ziyech'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçmişti. Daha sonra yapılan görüşmelerde de Hollanda ekibi indirime yanaşmayınca görüşmeler tıkanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...