Fenerbahçe'de Volkan Demirel belirsizliği

Fenerbahçe'de sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Volkan Demirel'in durumu belirsizliğini koruyor. Tecrübeli kaptan takımda kalmak istediğini açıklasa da, yönetim son görüşmeleri lig bitiminde yapmaktan yana.

volkan demirel.jpg

Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel'in takımdaki geleceği belirsizliğini koruyor. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan tecrübeli file bekçisi, daha önce birçok kez takımda kalmak istediğini açıklamıştı.

Ancak deneyimli futbolcuyla ilgili yönetimden henüz net bir adım gelmiş değil. Camiada Volkan'ın takımda kalmasına kesin gözüyle bakılsa da, henüz imzalar atılmadı.

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım döneminde uygulanan, sezon sonu görüşmelerinin Volkan Demirel'de de değişmemesi bekleniyor. Sarı lacivertli yönetim prensip gereği, sporcuların sözleşme yenilemeleriyle ilgili görüşmeleri lig bittikten sonra yapmayı tercih ediyor.

Sözleşmesinin yenilenmemesi durumunda Volkan Demirel'in vereceği karar ise merak konusu. Daha önce Türkiye'de sarı lacivertli kulüpten başka bir takımda oynamayacağını açıklayan ve ABD’den de teklifler alan deneyimli kaleci, 2011'de kulüp televizyonuna verdiği röportajda "Büyük konuşmak istemiyorum ama futbolu Fenerbahçe’de bırakmak istiyorum. Fenerbahçe’den ayrılırsam futbolu bırakırım" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...