“Fenerbahçe’yi Galatasaraylılar kurdu" iddiasına yanıt

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat'ın "Fenerbahçe’yi Galatasaraylılar kurdu" sözlerine Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'dan ilginç bir yorum geldi: "Cavcavlaşmasa daha iyi olur."

Ntvspor 16.01.2015 - 12:05

“Fenerbahçe’yi Galatasaraylılar kurdu" iddiasına yanıt

Fenerbahçe’nin Antalya kampında basın toplantısı düzenleyen Genel Sekreter Mahmut Uslu, "Fenerbahçe'yi Galatasaraylılar kurdu" diyen Duygun Yarsuvat'a yanıt verdi.

Galatasaray Başkanı’nı İlhan Cavcav'a benzeten Uslu, "Cavcavlaşmasa iyi olur" diye konuştu.

 Yarsuvat'ın önceki gün Divan Kurulu toplantısında dile getirdiği "Fenerbahçe’yi Galatasaraylılar kurdu" iddiasının hatırlatılması üzerine Mahmut Uslu "Tüzügümüzün 2. maddesinde kurucularımız bellidir. Onlar Saint Joseph Lisesi mezunudur, Galatasaray Lisesi yani Mekteb-i Sultani mezunu değildir" diye yanıt verdi.

Bir senedir kimsenin açıklamasına yanıt vermediklerini belirten Uslu, sözlerine "Yine cevap vermezdik ama bu ikinci oldu. Yaşına başına hürmetimiz var, umarım 3.'sü olmaz" devam etti.

Duygun Yarsuvat'ı Galatasaray'ın sorunlarıyla ilgili yorum yapmaya davet eden Mahmut Uslu, "Fenerbahçe ile ilgilenmese yani Cavcavlaşmasa daha iyi olur" dedi.

 Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak" sözünü de hatırlatan Uslu, "Demek ki onlar Galatasaraylıymış, Fenerbahçeli olmuş. Dün de Alanyasporlu bir yönetici arkadaş vardı; Galatasaraylı olduğunu ama artık Fenerli olacağını söyledi. Demek ki Galatasaraylıdan Fenerli olabiliyor" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...